DinoPark Nerede, Nasıl Gidilir?

DinoPark, eski zamanlarda nesli tükenen dinozorların gerçeğiyle birebir şekilde üretilen maketleri ve oyun alanları ile çocuklar için çok özel bir dünyadır.

Rate this post

DinoPark, 30 dönümlük arazi üzerine kurulan olan çocuklar için muhteşem bir oyun ve eğlence alanıdır. Portakal kokularıyla dolu eşsiz doğanın içerisinde kızılçam ve fıstık ormanları arasında yer alan park oldukça meşhurdur.

Seneler önce nesli tükenen dinozorların gerçeğine neredeyse birebir uygun boyutlarda üretilen maketleri bulunan DinoPark bir şaheser gibidir. Hareketli maketlerde dinozorların doğal seslerini dinleyebilir, bakışları ve nefesleriyle canlılık hissine kapılabilirsiniz. Belgesel ya da filmlerden aşina olunan bu sev canlılara dokunma özgürlüğünü yaşayabilirsiniz.

DinoPark içerisinde 14’ü hareketli 14’ü hareketsiz dinozor ile zaman ötesinde yolculuğa çıkarak çocuklarınızın keyifli vakit geçirmesine şahit olacaksınız. Parkta bulunan trambolin, su havuzları ve tırmanma duvarı gibi aktivitelerde sizleri eğlenceye doyuracak.

DinoPark

Mekanik ve zamanlamalı maketler ile canlı oyuncuların performansları ile korku dolu bir eğlenceye yaşayacak, hazırlanan korku tüneliyle bambaşka bir deneyime DinoPark’ta şahit olacaksınız. Özel ışıklandırılmalı ve özenli ses efektleri, korku tünelinde sizi zamanın ötesinde bir yolculuk karşılayacak.

DinoPark Nerede?

Eğlencelerle dolu bir dinozorların bulunduğu DinoPark, Antalya’nın Kemer ilçesinde Göynük Beldesi civarlarındadır. Doğa ile iç içe muhteşem bir dünyanın kapılarını çocuklara açan parkın içersinde Dinopark Gezi Parkuru, Korku Tüneli, Planetaryum, 7D Sinema, Fosil Havuzu, Dino-Vivor (ekstrem oyun parkı), Tırmanma Duvarı, Çocuk Atölyesi, Çarpışan Botlar, Havuz Oyunları ve Trambolin gibi eğlencenin merkezleri vardır.

DinoPark’a Nasıl Gidilir?

Antalya’nın Kemer ilçesinde Göynük Beldesi sınırları içerisinde bulunan Dinopark konum olarak Antalya-Kemer yolu üzerindedir. Antalya Otogarı’ndan Kalkan ve Kemer istikametine giden herhangi bir minibüse binerek parka rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

DinoPark

Özel araçla gidecekler içinde Antalya-Kemer yolu üzerinde bulunan DinoPark’a ulaşım oldukça rahattır.

Adres: Göynük, Adnan Menderes Cd. No.69, 07985 Kemer/Antalya
Telefon: (0242) 815 29 39

DinoPark Giriş Ücreti Ne Kadar?

DinoPark’a giriş ücreti 90 TL olup 0-4 yaş arası ücretsizdir. Parkın içerisinde dinozor maketleri, keçi, ördek ve kuş gibi küçük hayvanlara rastlamak mümkündür. Ekstra ücret verildiği takdirde at turu da yapılabilmektedir.

DinoPark Saat Kaça Kadar Açık?

DinoPark, 09.00:20.00 saatleri arasında misafirlerin hizmetine açıktır.

DinoPark Kimin?

30 bin metrekare alan üzerine kurulan olan DinoPark’ın yapımcısı Tetra Grup’un ortaklarıdır.