Aura Club Kemer Nerede, Nasıl Gidilir?

Aura Club Kemer, Antalya'da gece hayatını dendiği zaman ünlü DJ performansları ve dans şovları ile oldukça başarılıdır.

5/5 - (1 vote)

Aura Club Kemer gece hayatını seven ve sabahlara kadar eğlenmeyi düşünenler için mükemmel bir mekandır. Mekan tasarımının harika olduğu bu yer nezih müşterilere sahiptir. Bölgenin en iddialı gece kulüplerinden biri olan mekanda konsept partiler yoğun ilgi görmektedir.

Ünlü DJ performansları ve dans şovları ile göz dolduran Aura Club Kemer’de gün içerisinde sunulan olanaklar ve yiyecekler oldukça başarılıdır. Çocuklar için ayrı alanlarının olması ve yiyecekler kullanılan malzemelerin kalitesi lezzeti sevenler için idealdir.

Aura Club Kemer

Sabahın ilk ışıklarına kadar dans edebileceğiniz Aura Club Kemer’de sizde Antalya’nın eğlence hayatını mutlaka keşfedin.

Aura Club Kemer Nerededir?

Aura Club Kemer adından da anlaşılacağı üzere Antalya’nın Kemer ilçesindedir. Havuz ve plaj alanının bulunduğu mekanda akşam animasyonları oldukça iyidir. 2002 yılından bu yana müşterilerine hizmet vermeye devam eden ve 3.000 kişilik kapasiteye sahip bu mekan yaz sezonunun vazgeçilmezlerindendir.

Aura Club Kemer’e Nasıl Gidilir?

Antalya’nın Kemer ilçesinde yer alan Aura Club Kemer’e toplu taşıma ve özel araçlarla rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Kemer’e sadece 600 m, Antalya’ya ise 45 km kadar mesafededir.

Aura Club Kemer

Adres: Merkez, Deniz Cd. No:3, 07980 Kemer/Antalya
Telefon: 0530 011 85 31
Çalışma Saatleri: 22:30–04:00 (Haftanın her günü)