Antalya Agora AVM Nerede, Nasıl Gidilir?

Antalya Agora AVM, kentin en popüler alışveriş merkezleri arasında yer alıp hem çocuklara hem de büyüklere birbirinden farklı alternatifler hazırlamaktadır.

Antalya Agora AVM

Antalya Agora AVM , Türkiye’nin en önemli turizm merkezleri arasında yer alan Antalya’da 2017 yılında açılmıştır. 30 yılı aşkın süredir inşaat yapım tecrübesi bulunan 10 yıldan fazlada gayrimenkul geliştirme ile yönetimsel anlamda ileri seviyelere kadar gelen Odak Grup, Antalya’da değişiklik gösteren sosyo-ekonomik koşulları uygun bir şekilde Agora AVM yatırımını gerçekleştirdi.

150 milyon TL’lik dev bir bütçeyle mini bir saat kulesi ve şık, sade görünüme sahip olan dış cephesi bulunan Agora AVM, Antalya’nın merkezindeki diğer çarşılarda bulunan gölgelik mekanlarıyla Akdeniz iklimine uygun kullanışlı mimarisiyle ilgi topladı. Yatay ve geniş çizgilerin hakim olduğu AVM’nin yapımında geleneksel modernizasyon ön planda yer aldı.

Antalya Agora AVM

21.000 m2’lik alanda 1.326 araç kapasiteli iki bodrum katta yer alan otoparkıyla dikkat çeken Antalya Agora AVM, açıldığı günden bu yana Antalyalılar ve kente tatile gelen yerli ve yabancı turistlerin çekim merkezi haline geldi.

Akdeniz’in En Büyük Alışveriş Merkezi Antalya Agora AVM

Akdeniz’de en büyük alışveriş merkezi olarak tasarlanan ve ayrıca Antalya’nın 20. AVM yatırımı olan Agora kısa zamanda uluslararası alanda saygınlığa sahip pek çok markaya da ev sahipliği yapmaya başladı. Giyimden aksesuara, oyuncaktan kitaba kadar hemen hemen her alanda ihtiyaçları karşılamaya yönelik olan AVM’de her bütçeye uygun farklı alternatifler sunulmaktadır. Her kesimin yakından tanıdığı zincir restoranlara ait şubelerin bulunduğu yemek bölümünde seçkin kafeler yer almaktadır. Bunların yanında Agora Meydan adı verilen açık alanda da rahat ve konforlu alternatifler bulmak mümkündür.

Antalya Agora AVM sadece alışveriş ve yemek olarak değil buraya gelenlere bir yaşam alanı sunmaktadır. Alışveriş merkezindeki sinema bu alanda öncüdür. Agora Sinemaları bir marka oluşturmakla beraber vizyondaki en güncel ve popüler filmlere de yer vermektedir. 1000 m2 büyüklüğündeki eğlence merkezi ile 800 m2’lik bowling salonu, Antalyalıların yeni uğrak mekanları arasındadır. Çocuk tiyatrosu ile minik seyircilerine kapısını açan AVM, eğlence merkezi bünyesinde hem çocuklara hem de büyüklere birbirinden farklı alternatifler sunmaktadır.

Antalya Agora AVM Nerede?

Antalya Agora AVM, Antalya’nın Kepez ilçesindedir. Ulaşımı odlukça rahat bir konumda olan AVM, Altınova Sinan Çağdaş Sokak içerisindedir.

Antalya Agora AVM’ye Nasıl Gidilir?

Antalya Agora AVM’ye Antray ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Markantalya, Çamlıbel ve Esentepe’den Antray ile Teracity Mall yönünden otobüs ve Antray ile 5M Migros’tan da direkt otobüs ile AVM’ye kısa zamanda gelmek mümkündür.

Antalya Agora AVM

Antalya Agora AVM yakınından geçen otobüs ve tramvay hatları şöyledir:

Otobüs: B35-KC35A-SA19
Tramvay: T1A-T1B

Antalya Agora AVM, haftanın her günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Antalya Agora AVM Konumu

Bı içeriği oylayın post
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.