Antalya Havalimanı Kemer Shuttle Transfer

Antalya Havalimanı Kemer transfer işlemleri konforlu araçlar ve konusunda uzman şoförler eşliğinde ekonomik olarak gerçekleştirilmektedir.

Antalya Havalimanı Kemer Transfer

Antalya Havalimanı Kemer transfer hizmetleri uygun fiyatlar ve avantajlı kampanyalar ile siz değerli misafirlerimiz için son derece konforlu araçlar ile sunulmaktadır. Birbirinden farklı seçeneklerle istediğiniz araçları seçebileceğiniz gibi konusunda uzman şoförler eşliğinde Antalya Havalimanı ile Kemer arasındaki ulaşımınız en kısa yoldan sağlanmaktadır.

Antalya Havalimanı ile Kemer transfer seçenekleri arasında sedan araçlardan minivanlar ve minibüslere kadar birçok farklı hizmet sunulmaktadır. Size özel olarak tahsis edilen bir araçla Kemer’e seyahat etmek istiyor ve ekonomik bir ulaşım arıyorsanız Kemer shuttle servis araçlarımızı kullanarak ne kadar doğru bir tercih yaptığınızın farkına varacaksınız. Transfer seçeneklerimiz arasında bulunan tekerlekli sandalye ya da bebek koltuğu gibi ekstra imkanlarda konforlu araçlarımız içerisinde yer almaktadır.

Antalya Havalimanı Kemer Transfer

Antalya Havalimanı Kemer transfer fiyatları; Antalya Havalimanı’ndan Kemer’e veya tersi yönde Kemer’den Antalya Havalimanı’na şeklinde tek yönlü sistem üzerinden oluşmaktadır. Antalya ile Kemer arasındaki yolculuğunuz vip araçlarla 7/24 saat konusunda uzman şoförlerimiz eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Antalya Havalimanı Kemer Transfer Hizmetleri

Kemer transfer hizmetleri Antalya Havalimanı’ndan Kemer’e ve Kemer’den Antalya Havalimanı’na olacak şekilde konforlu araçlar ve deneyimli uzman şoförler ile yapılmaktadır. Antalya Havalimanı Kemer arasındaki transfer işlemleriniz 7/24 saat aralıksız olarak gerçekleştirilmektedir. İlk olarak havalimanında isminizin yazılı olduğu bir tabela ile sizleri karşılayarak Antalya’nın karmaşık şehir trafiğine hiç takılmadan çevre yolu güzergahı üzerinden güvenli, hızlı ve ekonomik bir şekilde Kemer’e olan aktarımınız sağlanmaktadır.

Antalya’nın doğa harikası olan Kemer ilçesi ve Kemer otelleri her sene milyonlarca turist tarafından ziyaret edilmekte gerek tatil gerekse gezi ve iş odaklı olarak misafirlerini ağırlamaktadır. Son yıllarda büyük bir atılım içerisinde olan Kemer sadece yurt içinden değil dünyanın pek çok ülkesinden konuk ettiği yabancı turistlere de ev sahipliği yapmaktadır.

Tam da bu doğrultuda sadece tatil olarak değil seminer, toplantı ve kongrelere katılmak için Kemer otellerine ulaşmak isteyen yerli ve yabancı turistler adına Antalya Havalimanı’ndan Kemer’e tüm transfer ihtiyaçlarınız şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Antalya Havalimanı Kemer Transfer

Antalya Havalimanı Kemer Shuttle Servis

Antalya Havalimanı ile Kemer arasındaki ulaşım için kısıtlı bütçeleri olanlar Kemer shuttle transfer servis hizmetimizle hem ekonomik hem de konforlu bir seyahat gerçekleştirebilmektedir. Antalya Havalimanı Kemer shuttle transfer hizmetimizden hemen yararlanmak için rezervasyonunuzu ayırın ve anında arkanıza yaslanarak anın tadını doyasıya çıkarın.

Antalya Havalimanı Kemer Transfer Ücretleri

Antalya Havalimanı’ndan Kemer’e transfer ücretleri 65 Euro ile 290 Euro arasında değişiklik göstermektedir.

Mercedes Sprinter, VW Crafter, Toyota Commuter/Coaster Minibüs: 65 Euro
Standart Mercedes Minivan, Peugeot Minivan, VW Transporter Minivan: 65 Euro
Mercedes Sprinter (Leather Seat, Fridge) VIP Minibüs: 68 Euro
VIP Design Mercedes VITO (Leather Seat, Fridge, TV) VIP Vito: 72 Euro
Mercedes Sprinter or Isuzu Turquoise Midibüs: 150 Euro
Mercedes Tourismo , Temsa Safir Otobüs: 290 Euro

5/5 - (1 vote)
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.