Antalya’da Doğum Günü Kutlanacak 6 Mekan

Antalya'da doğum günü kutlaması için mekan arayanlar adına buraların konumu kadar içerisinin sadeliği de bir o kadar önemlidir.

Antalya'da Doğum Günü Mekanları

Antalya’da doğum günü kutlamak için aranılan mekanlar ve önceden yapılan hazırlıklar bu olayın bir bütün hale gelmesi açısından çok değerlidir. Geleneği çok eskilere yaşanan ve halk arasında yaş günü olarak da bilinen doğum günü kişilerin aileleri ya da sevdikleriyle beraber kutladıkları özel bir gündür.

Eğer sizin de böyle bir düşünceniz varsa ve Antalya’da doğum günü kutlanacak özel bir mekan arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Bu yükü üzerinizden almak adına ufak bir araştırma yaptık.

Sota Eat&Drink

Sota Eat&Drink, Antalya’nın Muratpaşa ilçesindeki Atatürk Parkı’ndadır. Doğum günleri için en çık mekanlar arasında yer alan bu adres şahane atmosferi ve lezzetli menüleriyle ilgi çekmektedir. Mekanda çocuklar adına özel oyun alanı, kahvaltı ile başlayarak akşam yemeğine kadar uzanan geniş menü seçenekleri ve otoparkıyla her zaman misafirlerine hizmet vermektedir.

Adres: Meltem, Sakıp Sabancı Blv. Antalya Kültür Merkez, 07030 Muratpaşa/Antalya
Telefon: (0242) 237 03 00

Antalya'da Doğum Günü Mekanları

Selfie Park Antalya

Selfie Park Antalya, Antalya’nın Muratpaşa ilçesindedir. En özel mekanlar arasında bulunan bu yer, ferah iç mekanı ile doğum günü kutlamasını eğlenceye dönüştüreceğiniz bir adres hale gelmektedir. 50 farklı konseptte fotoğraf çekim odası bulunan mekanda Dospresso noktasından kahve, donut ve renkli kokteyllerle doğum günü menünüzü daha da lezzetli bir hale getirebilmektesiniz.

Adres: Fener Mah. 1964 Sok. Akanay Apt, No:37/A, 07100 Muratpaşa/Antalya
Telefon: (0242) 324 44 40

The Royal Castle Bistro

The Royal Castle Bistro, yeni yaşına sakin ve sessiz girmek isteyenler için idealdir. Antalya’nın Muratpaşa ilçesindeki mekanda sevdiklerinizle bol bol sohbetler ederek bunu bir eğlenceye dönüştürebilirsiniz.

Adres: Çağlayan, Lara Cd. No:329/A, 07160 Muratpaşa/Antalya
Telefon: 0530 236 02 19

Hayal Bahçe

Hayal Bahçe, Antalya’nın Konyaaltı ilçesindedir. Şehrin içerisinde karmaşadan uzakta bir doğum günü kutlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Çocuklar ve yetişkinler için iki farklı konseptte hizmet veren mekan kaçırılmayacak derecede efsane.

Adres: Çakırlar, Sarısu, 168. Sk. No:17/1, 07130 Konyaaltı/Antalya

Antalya'da Doğum Günü Mekanları

Shakespeare Coffee & Bistro (Fener)

Shakespeare Coffee & Bistro (Fener), Antalya’nın Muratpaşa ilçesindedir. Doğum günleri kutlamak adına özel ayrılmış alanların bulunduğu mekanda çocuk oyun parkı, lezzetli menü ve tamamen size özel hazırlanan pasta seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Adres: Fener, Fener Cd. No: 1, 07160 Muratpaşa/Antalya
Telefon: (0242) 324 64 64

Tatlı Şeyler Butik Pasta ve Organizasyon

Tatlı Şeyler Butik Pasta ve Organizasyon, Antalya’nın Konyaaltı ilçesindedir. Doğum günlerine özel olarak hazırlanan farklı konseptlerin sunulduğu mekanda pastadan süslemeye kadar her detaya özen verilmektedir.

Adres: Siteler, Uncalı Cd. no:43/ab, 07070 Konyaaltı/Antalya
Telefon: 0507 444 24 44

5/5 - (1 vote)
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.