Beldibi’nin Doğal Mucizesi Beldibi Halk Plajı

Beldibi Halk Plajı, mavi bayraklı plajlardan olup Kemer'in en popüler uğrak yerleri arasında zirvededir.

Beldibi Halk Plajı

Beldibi Halk Plajı, Kemer’in en popüler tatil beldeleri arasındaki plajlardandır. Etrafında muhteşem bir doğal alan olan ve konaklama yapılabilecek tesislerin bulunduğu plaj sahil hattı boyunca kumsallarla çevrilidir.

Mavi bayraklı olan Beldibi Halk Plajı’nın hemen arka kısmında yemyeşil bir doğa buraya gelen misafirleri karşılamaktadır. Çoğunlukla yöre halkının büyük ilgi gösterdiği plajda WC ve duş imkanlarının yanında yeme içme ihtiyaçlarının da karşılanabileceği tesisler bulunmaktadır.

Beldibi Halk Plajı

Deniz kısmı dalgalı ve bir o kadar da çakıl taşlarından ibarettir. Yüzmek için bu plajı kullanmak isteyenlerin yanlarında mutlaka deniz ayakkabısı getirmeleri gerekmektedir. Tüm bunların yanında plajda deniz paraşütü ile çeşitli su sporları da yapmak mümkündür.

Sadece Antalya’da değil Türkiye’de de gezip görülebilecek en güzel plajlar arasında yer alan Beldibi Halk Plajı’nda farklı farklı aktiviteler ile eğlenceler düzenlenmektedir. Alışveriş merkezlerinin konumuna da yakın olan plaj ve çevresinde hediyelik eşya da bulmak mümkün olabilmektedir.

Beldibi Halk Plajı Nerede?

Beldibi Halk Plajı, Kemer’e yaklaşık 17 km kadar mesafedeki Göynük beldesinde yer almaktadır. 3 km uzunluğundaki sahil şeridiyle en popüler plajlar arasında olup denizi berrak ve dalgasızdır.

Beldibi Halk Plajı

Bu plaja gelenler tel ya da pansiyon sıkıntısı çekmemektedir. Etrafında kaliteli, modern ve konforlu birçok tesis bulunan plajda günübirlik konaklama yapmakta mümkündür.

Beldibi Halk Plajı’na Nasıl Gidilir?

Beldibi Halk Plajı, Kemer yolu üzerindeki tabelalar takip edilerek rahatlıkla bulunabilir bir konumdadır. Özel araçlarıyla buraya gelecek olanlar için otopark bulunmaktadır.

Beldibi Halk Plajı Konumu

Bı içeriği oylayın post
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.