Dakapo Beach Club Nerede, Nasıl Gidilir?

Dakapo Beach Club oldukça modern bir mekan olup kusursuz bir hizmet anlayışıyla misafirlerini karşılamaktadır.

Dakapo Beach Club

Dakapo Beach Club, konfor severlerin tercih ettikleri plajlar arasında yer alıp Kemer’de muhteşem bir gün geçirmek adına uğrak noktalardandır. Kusursuz hizmet anlayışıyla canlı DJ performansları eşliğinde hareketli müzikler, kokteyl ve lezzetli menüleriyle ön plandadır.

Oldukça modern bir mekana sahip olan Dakapo Beach Club, konukların rahat edebilecekleri şekilde dizayn edilmiştir. Altın sarısı parlak bir kumsala sahip olan mavi bayraklı plaj tamda güneşlenmek isteyenler için idealdir. Kızgın kumlardan serin sulara atlamak adına Akdeniz’in berrak tadını doyasıya çıkarabilmek burası için söylenmiş sözlerdendir.

Denizden çıktığınız anda plaj barında soğuk içeceklerini yudumlayarak çalan keyif verici müzikler hoşunuza gidecektir. Gün ortası ile akşam günbatımı esnasında Dakapo Beach Club’ta verilen birbirinden lezzetli yemekler eşliğinde ilerleyen saatlerde de barda gönlünüzce eğlenme şansına sahipsiniz.

Dakapo Beach Club

Hafta sonlarının da es geçilmediği Dakapo Beach Club, misafirlerine her daim stresten uzak bir enerji sağlamak adına benzersiz hizmetler sunmaktadır. Su sporları eşliğinde birbirinden keyifli aktivitelerin bulunduğu mekan benzerlerine nispeten oldukça uygun fiyatlıdır.

Dakapo Beach Club Nerededir?

Dakapo Beach Club, Antalya’nın Kemer ilçesinde Merkez Mahallesi Yalı Caddesi Ayisi Parkı içerisindedir. Plaja gelmek için Kemer’e geldikten sonra mekana yaya olarak ulaşabilirsiniz.

Dakapo Beach Club giriş ücreti kişi başı 25 TL olup; şezlong + şemsiye dahil olduğunda toplamda 40 TL’dir. Plajda; WC, duş, şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, loca, restoran, plaj bar, Wi-Fi, iskele, deniz güvenlik şeridi, cankurtaran ve otopark alanı bulunmakla birlikte çocuklu aileler içinde uygundur.

Dakapo Beach Club

Giriş Ücreti: Kişi başı 25 TL (Şezlong + Şemsiye 40 TL)
Plaj Özellikleri: WC, duş, şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, loca, restoran, plaj bar, Wi-Fi, iskele, deniz güvenlik şeridi, cankurtaran ve otopark alanı

Dakapo Beach Club Konum

Bı içeriği oylayın post
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.