DoluSu Park Nerede, Nasıl Gidilir?

DoluSu Park, Türk mimarisinden esinlenerek hazırlanan 17 yetişkin ve 9 çocuk kaydırağı ile birlikte unutulmaz anlar ve sınırsız eğlencenin merkezidir.

DoluSu Park

DoluSu Park, Türkiye’nin ilk ve tek Denizkızı Akvatoryumu olarak bilinen ve eşsiz kaydırakların bulunduğu ve bunlarla beraber heyecanlı aktivitelerle sınırsız eğlencenin buluştuğu bir adrestir. Türk mimarisi dendiğinde minyatür sokağı ile siz değerli misafirlerini karşılayan park, Bey Dağları’nın muhteşem manzarası ve denize sıfır konumuyla bu alanda rakipsizdir.

Türkiye’de ilk defa kurulan dev huni ve kay uç kaydırağı ile birbirinden eğlenceli aksiyonların buluştuğu DoluSu Park, 17 yetişkin ve 9 çocuk kaydırağı dahil olmak üzere 32 unutulmaz aktivite sizleri bambaşka bir dünyayı kapılarını açmaktadır. Türk masal kahramanlarından esinlenerek tasarlanan park özellikle Keloğlan ve arkadaşlarının çok sevdikleri prensesi tepegözden kurtarma maceralarını anlatan Masal Sokağı çocukların en çok ilgisini çeken aktivitelerdendir.

DoluSu Park

Gün doğumu ile birlikte gün batımına ve hatta bazı durumlarda gece yarılarına kadar canlı DJ performanslarının sahnelendiği DoluSu Park’ta çocuklarınız eğlenirken siz büyüklerde kaliteli ve geleneksel değerleri ön planda tutan plajda keyifli bir vakit geçirmenin tadına varacaksınız.

DoluSu Park, denizkızları ile yüzme ayrılacağının ötesinde hayal gücünüzün sınırlarını aşan bir deneyimin kapılarını açmaktadır. Su altı dünyasının bir parçasını olduğunuzu hissetmek ve denizkızlarının yuvasını ziyaret ederek onlarla aynı havuz içerisinde yüzmek ve iletişim kurmak burada tamamen mümkün olacaktır.

DoluSu Park Nerede?

DoluSu Park, Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Kiriş Beldesi’ndedir. Türkiye’de su kaydıraklarıyla ünlü olan parkta zaman zaman yunuslarla beraber heyecanlı aktivitelerde düzenlenmektedir.

DoluSu Park

DoluSu Park’a Nasıl Gidilir?

DoluSu Park, Antalya’ya 40 km, Kemer’e ise 7 km kadar mesafededir. Antalya’dan bu parka gelecek olanlar için Kemer’e her 20 dk bir otobüs bulunmaktadır. Kemer Saat Kulesi önünden kalkan Kiriş otobüsleri ile rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

DoluSu Park, Haftanın her günü 10.00-17.00 saatleri arasında açıktır.

Adres: Kiriş, Sahil Cd. No:15, 07980 Kemer/Antalya
Telefon: (0242) 824 77 07

DoluSu Park Kaç Tane Kaydırak Var?

DoluSu Park’ta Dev Huni ve Kay Uç kaydırağı dahil olmak üzere birbirinden eğlenceli 17 yetişkin ve 9 çocuk kaydırağı yani toplamda 32 kaydırak vardır.

DoluSu Park Kaç TL?

DoluSu Park 2023 bilet fiyatları tam gün için yetişkinlere 350 TL, çocuklara ise 220 TL olup indirim oranları bu rakamlar üzerinden sağlanmaktadır. Dönemsel indirimler kapıda uygulanmaktadır.

Bı içeriği oylayın post
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.