Emre Aydın Sponge Pub Konyaaltı Konseri

Emre Aydın Sponge Pub Konyaaltı konseri 5 Mayıs Cuma akşamında saat 22.00'da başlayacak ve konser biletleri ise Biletix üzerinden satın alınabilecek.

Emre Aydın Sponge Pub Konyaaltı Konseri

Emre Aydın muhteşem şarkıları ve ilginç performansıyla Sponge Pub Konyaaltı sahnesinde izleyenlerinin karşısına çıkıyor. Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden biri olan Aydın vereceği konseriyle yine damga vurmayı hedefliyor.

Memleketi Isparta olan ve 2 Şubat 1981 tarihinde dünyaya gelen Emre Aydın kariyerine ilk olarak barlarda canlı müzik yaparak başlamış ve daha sonrasında 2002 yılında Onur Ela ile birlikte kurdukları 6. Cadde adlı müzik grubuyla Türkiye çapında düzenlenen “Sing Your Song” beste yarışmasında “Dönersen” isimli parçasıyla birinci seçilmişti.

Emre Aydın Sponge Pub Konyaaltı Konseri

Afili Yalnızlık adlı ilk solo albümü ile müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Emre Aydın, ünlü grup Gripin ile de turnelere çıkmış ve sonrasında da Beni Biraz Böyle Hatırla, Eylül Geldi Sonra ve akabinde de Model grubu ile Bir Pazar Kahvaltısı adlı tekli çalışmasıyla adından söz ettirmiştir.

Emre Aydın Konseri Sponge Pub Konyaaltı Sahnede

Sponge Pub Konyaaltı sahnede 5 Mayıs Cuma akşamında sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Emre Aydın konseri bilet fiyatları 190 TL olup saat 22.00’da başlayacak. Konser için kapıların açılış saat 20.00’da olacak ve bilet sahiplerinin 0549 633 2022 numaralı telefonu arayarak önceden rezervasyon yaptırmaları gerekecektir. Etkinliğe katılmak isteyenler Biletix üzerinden konser biletlerini temin edebiecekler.

Emre Aydın Sponge Pub Konyaaltı Konseri

Antalya Emre Aydın Konseri Bilet Fiyatları

Tam: 190 TL

Antalya Sponge Pub Konyaaltı Konum

Bı içeriği oylayın post
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.