Gaga Club Lara Nerede, Nasıl Gidilir?

Gaga Club Lara, Antalya'nın en ünlü gece kulüplerinden birisi olup DJ performansları ve dans şovları ile ön plana çıkmaktadır.

Gaga Club Lara

Gaga Club Lara, Antalya’nın en ünlü gece kulüpleri arasındadır. Sürekli olarak farklı müzik anlayışı ve DJ performanslarıyla ön plana çıkan mekanda zaman zaman dans şovları da düzenlenmektedir.

Kaliteli hizmet anlayışıyla yerli ve yabancı tüm misafirlerini büyük bir özveriyle ağırlayan Gaga Club Lara’da eğlence hayatı yaz sezonu boyunca devam eder. Antalya’nın en çok ziyaret edilen gece kulüplerinden biri olan bu mekana sizde gelerek kendinizi ödüllendirmeyi asla unutmayın.

Gaga Club Lara

Gaga Club Lara Nerededir?

Gaga Club Lara, Antalya’nın Muratpaşa ilçesi sınırları içerisindedir. Bölgenin en ünlü gece kulüpleri arasında yer alan mekanda DJ performansları ve dans şovları ile bambaşka bit alem sizleri beklemektedir.

Adres: Fener, 07160 Muratpaşa/Antalya
Telefon: 0532 491 67 90
Çalışma Saatleri: 21.00-02.00

Gaga Club Lara

Gaga Club Lara’ya Nasıl Gidilir? Konumu

Antalya şehir merkezine 7.5 km mesafede olan Gala Club Lara, Muratpaşa ilçe merkezine de 6.1 km kadar uzaklıktadır. Toplu taşıma ile mekana ulaşılabileceği gibi kendi özel araçları ile gelenler içinde otopark mevcuttur.

5/5 - (2 votes)
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.