Göynük otelleri, Kemer Göynük otel fiyatları

Göynük otelleri Antalya'nın Kemer ilçesindeki bu şirin beldede yaz aylarında erken rezervasyon fırsatları ile bambaşka bir tatilin kapısını açmaktadır.

Göynük Otelleri

Göynük otelleri Akdeniz’de masmavi deniz ve uzunca plajların tam göbeğinde cennetten ibaret bir mekandır. Göz alıcı görüntüsünün yanı sıra ferahlatıcı durumdaki çam ormanları ve huzur verici dağ manzarasının hakim olduğu Göynük aslında Antalya’da Kemer ilçesidir. Mavi bayraklı denizinin yanında doğal güzellikleriyle de bilinen belde her yaz turistlerin akınına uğrar.

Göynük otelleri erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak isteyenler tatil planlarını yapmadan hemen önce ilk iş olarak araştırmalarını bu doğrultuda gerçekleştirirler. Hayallerindeki oteli bulmak, gidecekleri tesisin müsaitlik takvimine bakmak ve daha sonrasında da nereden gelecekleri yönünde ulaşım ihtiyaçları ve bütçelerine göre hareket ederek Kemer Göynük otelleri fırsatlarını kovalama peşine düşerler.

Göynük Otelleri

Kemer Göynük Otelleri Fiyatı

Göynük otelleri fiyatı konusunda tercihte bulunulacak konaklama tipine göre rakamlar değişmektedir. Tesislerin sahip olduğu özelliklere göre fiyatlar değişkenlik gösterirken bunlar arasından kişiler kendi bütçeleri doğrultusunda hareket etmelidirler. Kemer’de rüya gibi bir tatil düşleyenler için erken rezervasyon otelleri bazı durumlarda değişik fırsatların kapısını aralamaktadır. Gideceğiniz yerde Kemer otelleri açısından çeşitli fırsatlar kovalanabilir ya da farklı alternatifler üzerinde de durulabilir.

Kemer Göynük Ulaşım Nasıldır?

Kemer’de Göynük beldesine ulaşım için Antalya Havalimanı’nı kullanmak en ideal tercihler arasındadır. Havalimanı ile Göynük arasındaki mesafe yaklaşık olarak 100 km kadar olup tatilinize ek olarak transfer veya araç kiralama hizmetlerini kullanarak 1.5 saatlik yolculuğun ardından seyahatiniz tamamlanacaktır.

Kemer Göynük’te Hava Sıcaklıkları Nasıldır?

Kemer’in Göynük beldesinde yaz ayları oldukça sıcak ve kurak geçmektedir. Hava sıcaklıkları ortalama 23 ila 27 derece arasında değişkenlik göstermekte ancak bu sıcaklıklar özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında 34 dereceleri bulmaktadır. Göynük otelleri deniz, kum ve güneş odaklı olacağından serinleme şansınız oldukça yüksek ve manzara keyfinizde bir o kadar keyifli hale gelecektir.

Göynük Otelleri

Kemer Göynük’te Gezilecek Yerler

Kemer’de Göynük otelleri arasından tercih yapacaklar için Göynük gezilecek yerler listesi de bir o kadar önem kazanmaktadır. Tarih ve kültürün iç içe olduğu bu beldede her yaştan insanı kendisine çekecek pek çok yer mevcuttur.

Bu yerler arasında; Mavi bayraklı Göynük Plajı, dünyanın en prestijli yürüyüş parkurlarından biri olan Likya Yolu üzerinde Göynük Kanyonu, 30 dönümlük bir alan üzerine kurulmuş olan Dino Park, doğa ile tarihi dokuyu bir arada barındıran Phaselis Antik Kenti gelmektedir.

Bı içeriği oylayın post
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.