Heart of Antalya: Aktur Park Nerede, Nasıl Gidilir?

Heart of Antalya büyüleyici bir atmosfer içerisindeki Aktur Park'ta Avrupa’nın en büyük ikinci dönme dolabıdır.

Heart of Antalya

Heart of Antalya dünyanın sayılı lunaparkları arasında gösterilen Aktur Park içersinde bir dönme dolaptır. 7’den 70’e herkesin büyüleyen bir güzellikte olan bu yer sadece Türkiye’nin değil London Eye’den sonra Avrupa’nın da en büyük ikinci dönme dolabıdır.

İçerisinde Gondolun yanı sıra Balerin, Atlı Karınca, Ahtapot, Korku Evi, Uçan Halı, Tornado, Roket, Loop Zone, Crazy Dance, Airborn, Twister Coaster ve Rio Rapidos gibi sayısız etkinlik bulunan Aktur Park; Antalya’nın bir sembolü gibidir.

46 kabini bulunan Heart of Antalya, bir turunu 18 dakika kadar sürdürebilmektedir. Bileşenleri Çin’den ithal edilen bu dönme dolap 8 aylık gibi bir dönemde monte edilmiştir. 30 katlı bir binaya denk gelen bu yapı 90 metre yüksekliğe sahip olmakla beraber 400 ton ağırlığındadır. Hava karardığı zamanlarda özellikle yaz aylarında özel ışıklandırmalarıyla birlikte uzak noktalardan bile büyüleyici bir görünüme sahiptir.

Heart of Antalya

Heart of Antalya’nın en önemli özellikleri arasında yükseldikçe giderek ufalmakta olan siluetler ve maket gibi görünen yerleşim yerleri ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatmasına sebep olmaktadır. Gökyüzüne doğru yaklaşıldığını anlarda hem gündüzü hem de gecesiyle bambaşka manzaralar sunarak Antalya’nın diğer bir ucunu bile görme imkanını sunmaktadır.

Aktur Park Nerede?

Heart of Antalya’nın da içerisinde bulunduğu Aktur Park, Antalya’nın Kolyaaltı ilçesindedir. Hemen 5M Migros’un tam karşısında bulunan Aktur Park sizlere muhteşem bir dünyanın kapılarını sonuna kadar açacaktır.

Heart of Antalya

Aktur Park’a Nasıl Gidilir?

Antalya’nın Konyaaltı ilçesindeki 5M Migros’un hemen karşısında bulunan Aktur Park’a 104, KC06, KF52, KL08, TA08 ve VS18 nolu otobüslerle rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Heart of Antalya Kaç TL?

Heart of Antalya dönme dolabının fiyatı 2024 için henüz açıklanmamıştır. Son olarak 10 kişilik kabinler için kişi başı 50 TL, 4 kişilik VIP kabinin ücretinin ise 400 TL olduğu belirtilmiştir.

5/5 - (1 vote)
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.