Küçük Çaltıcak Plajı Nerede, Nasıl Gidilir?

Küçük Çaltıcak Plajı eşsiz bir doğan manzarasıyla misafirlerini karşılaşmakla kalmayıp ayrıca da yüzme, kamp ve piknik amaçlı olarak da kullanılmaktadır.

Küçük Çaltıcak Plajı

Küçük Çaltıcak Plajı sadece Kemer’in değil özellikle Antalyalıların yüzme, kamp ve piknik amaçlı olarak tercih ettikleri sahiller arasındadır. Hafta sonlarında yöre halkınca yoğun ilgi gösterilen plaj aslında doğa kaçış yeri olarak gösterilmektedir.

Kızılçam ağaçlarının seslediği Küçük Çaltıcak Plajı’nda eşsiz bir doğa manzarasının yanı sıra ormanın denizle kucaklaştığı anlar ve sahil kesimin kumlarla kaplı olması ilk göze çarpanlar arasındadır. Girişi ücretli olan plaj berrak suyu ile tanınmaktadır.

Küçük Çaltıcak Plajı

Küçük Çaltıcak Plajı’nda güneşlenme ve yüzmenin yanında su sporları gibi aktivitelerde mevcuttur. Plajın yakınlarında günün hemen sonunda dinlenmek adına içerisinde yerel yemekleri de bulunan cafe ve restoranlar vardır. Kampçılarında yoğunlukta olduğu plaj baştan sona bir cenneti andırmaktadır.

Küçük Çaltıcak Plajı Nerededir?

Küçük Çaltıcak Plajı, Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde Kemer istikametindedir. Kent merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan plaj, Liman Mahallesi sınırları içerisindedir. Mesire alanı olarak da kullanılan plaj, şehrin gürültüsünden kaçmak isteyenler içinde idealdir.

Küçük Çaltıcak Plajı

Küçük Çaltıcak Plajı’na Nasıl Gidilir?

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde bulunan ve Kemer’e yakınlığıyla bilinen Küçük Çaltıcak Plajı’na toplu taşıma, özel araç ya da yaya olarak gitmek mümkündür.

Küçük Çaltıcak Plajı Ücretli Mi?

Konyaaltı ilçesinde bulunan ve Kemer’e oldukça yakın mesafedeki Küçük Çaltıcak Plajı’na girişler ücretsizdir. Plaj genel anlamda 2 bin 600 şezlong kapasitelidir.

Küçük Çaltıcak Plajı Açık Mı?

Küçük Çaltıcak Plajı haftanın her günü misafirlerine açık bir şekilde hizmet vermektedir.

5/5 - (1 vote)
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.