Lara Port Beach Nerede?

Lara Port Beach eşsiz Konyaaltı sahilinin yanı sıra Lara Balık Evi’nin muhteşem lezzetleriyle de adından söz ettirmektedir.

Lara Port Beach

Lara Port Beach, berrak denizinin yanında doğal şelalesiyle Antalya’nın en iyi balık restoranları arasında yer almaktadır. Lara Balık Evi civarlarından aşağıya doğru dik bir merdivenle inilen beach, gerçektende görülmeye değerdir.

Tüm o basamakların hakkını gerçek anlamında fazlasıyla veren Lara Port Beach, falezlerin üzerinde kendine özgü konumuyla vermektedir. Akıntıyla beraber suyu hem soğuk hem de ılık olan beach de kimi zaman kendinizi şelalenin şırıltısına bırakabilir ya da Lara Balık Evi’nin muhteşem yemeklerine teslim edebilirsiniz.

Lara Port Beach

Lara Port Beach Nerede?

Lara Port Beach, Antalya’nın Muratpaşa ilçesindedir. Hemen sağında Konyaaltı sahilinin manzarasıyla göz kamaştıran beach de balıkların lezzeti sizi kendinize getirecektir.

Adres: Gençlik, Tevfik Işık Cd. No:8, 07100 Muratpaşa/Antalya
Çalışma Saatleri: 08.00 – 20.00
Telefon: (0242) 313 14 68

Lara Port Beach Konumu

Bı içeriği oylayın post
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.