Mabel Matiz 18 Haziran’da Antalya Açıkhava’da

Mabel Matiz, Antalya Açıkhava Sahnesi'nde müzik severlerle buluşuyor. 18 Haziran akşamındaki konser etkinliğiyle ilgili tüm detaylar burada.

Mabel Matiz Konseri

Antalya Açıkhava Sahnesi Mabel Matiz konseri için geri sayım başladı. Antalya’da konser ya da etkinlik dendiği zaman akıllara gelen en popüler mekanlar arasındaki Açıkhava konserleri bu sefer Türk müziğinin sevilen isimlerinden Mabel Matiz’i konuk edecek.

Sesindeki eşsiz tınısı ve müzik dünyasındaki farklı konumuyla oldukça sevilen bir kitleye hitap eden Mabel Matiz özellikle son single çalışması ‘Antidepresan’ ile listelerde yeniden zirveye oynamayı sürdürdü. Yoğun bir konser turnesi yolculuğu içerisinde olan Matiz daha öncesinde de ‘Öyle Kolaysa’ ve ‘Sarmaşık’ gibi şarkılarıyla da hafızalara kazınmayı başarmıştı.

Mabel Matiz Konseri

Mabel Matiz Antalya Açıkhava’da

Atlantis Yapım organizasyonluğunda 18 Haziran Pazar akşamında Antalya Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarının ve sevenlerinin karşısına çıkacak olan Mabel Matiz kendisini izlemeye gelenlere yine doyumsuz bir müzik gecesi yaşatacak.

18 Haziran akşamında Antalya Açıkhava’da gerçekleştirilecek Mabel Matiz konserinin bilet fiyatları 400 TL ile 1.250 TL arasında değişiklik göstermektedir.

  • 1. Kategori – 950.00 TL
  • 2. Kategori – 750.00 TL
  • 3. Kategori – 650.00 TL
  • 4. Kategori – 500.00 TL
  • 5. Kategori – 400.00 TL
  • VIP – 1250.00 TL

Mabel Matiz konseri başlama saati 21.00’dır.

Bı içeriği oylayın post
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.