Mall Of Antalya Nerede, Nasıl Gidilir?

Mall of Antalya, Akdeniz'in en büyük AVM ve eğlence merkezlerinden biri olup hem çocukların hem de gençlerin ilgisini çekmektedir.

Mall Of Antalya

Mall of Antalya, Torunlar GYO tarafından inşa edilmiş olup 28 Nisan 2017 tarihinde vatandaşların hizmetine girmiştir. 131.000 m2 alan üzerinde yer alan alışveriş merkezi içerisinde 234’ü bulan mağaza sayısı onu Akdeniz’in en büyük AVM’si ve eğlence merkezi yapmaktadır.

Dünyaca ünlü yerli ve yabancı markayı bünyesinde barındıran Mall of Antalya’da 4000 m2 yeme-içme alanı ve 1600 m2 kapalı çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Yatay konumda olan iki katlı mimarisi, ferah konumdaki koridorları ile modern bir dekorasyona sahip olan geniş fast food alanı ziyaretçilere farklı lezzetler tatmaları adına imkanlar sunmaktadır.

Mall Of Antalya

Mall of Antalya içerisinde 11 salonu bulunan 2200 kişi kapasiteli Cinetech Sinemaları, Akdeniz’in en büyük sinema kompleksini oluşturmaktadır. Dünya üzerindeki en büyük projeksiyon üreticilerinden biri olan BARCO ile özel bir iş birliği yapılarak geliştirilen Mall of Antalya Cinetech Ultimate Salonu, 14 metre yüksekliği ve 4K çözünürlüklü 68000 lümen ışık çıkışına sahip sinema perdesi sayesinde izleyicilere inanılmaz bir film deneyimi yaşatmaktadır. Tüm salonlarda Dolby Atmos 360 derece ses teknolojisi ile beraber tavandan sesi kademeli olarak ileten hoparlörler sayesinde izleyenlerin adeta kendilerini filmin içerisinde hissetmeleri sağlanmaktadır.

1600 m2 boyutunda kapalı eğlence alanına sahip olan Mall of Antalya, ailelerin yanlarında getirdikleri çocuklar için farklı eğlence ve oyun anlayışlarını tatmaları için OPS Play Kids ile değişik yaş gruplarına hitap ederek hem nitelikli hem de eğlenceli zaman geçirmelerini hedeflemektedir. Antalya’da en büyük kapalı oyun alanı olma özelliğine sahip bu alışveriş merkezinde aileler çocuklarını güvenle emanet edebilmektedirler.

Mall of Antalya Nerede?

Mall of Antalya, Antalya’nın Kepez ilçesindedir. Mutlaka gidilip görülmesi gereken bir alışveriş merkezi olan bu yer içerisinde pek çok mağaza, cafe, restoran, dükkân, eğlence ve çocuklar içinde oyun alanları bulunmaktadır.

Mall Of Antalya

Mall of Antalya’ya Nasıl Gidilir?

Antalya’nın Kepez ilçesinde bulunan Mall of Antalya, Altınova Sinan Mahallesi Serik Caddesi üzerindedir. Buraya 511, 526, 600, AF04A, BA22 nolu otobüsler ve T1A ile T1B Tramvay hattıyla da rahatlıkla ulaşmak mümkündür.

Mall Of Antalya Konumu

Bı içeriği oylayın post
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.