Melek Mosso Konseri 14 Temmuz’da Antalya Cosmos Theatre’de

Melek Mosso konseri 14 Temmuz tarihinde Antalya'da Cosmos Theatre'de gerçekleştiriliyor.

Melek Mosso

Türk müziğinin yükselen sesleri arasında yer alan ve özellikle son ayların konuşulan isimlerinden biri olan Melek Mosso Antalya’da Cosmos Theatre sahnesinde hayranlarının karşısına çıkıyor. DJ Ozan Doğulu ile birlikte aynı sahneyi paylaşacak olan Melek Mosso konser biletleri her geçen gün tükeniyor.

Melek Mosso ya da diğer gerçek adıyla bilinen Melek Davarcı, Antalya’da Cosmos Theatre sahnesinde konser vermeye hazırlanıyor. Ozan Doğulu’nun DJ performansı ve Melek Mosso’nun muhteşem sesiyle birlikte benzersiz bir atmosfer, seçkin gastronomi ve dopdolu bir program 14 Temmuz akşamında müziğe gönül verenleri bekliyor.

Saat 20.00’da kapı açılışının yapılacağı Melek Mosso konseri 22.00’dan itibaren herkesi coşturacak. Zengin aperitif çeşitleri, limitli yerli içecek ve meşrubat çeşitleriyle konser sonrasında saat 23.45’te DJ Ozan Doğulu canlı performansı ile sahne alacak.

Melek Mosso

Melek Mosso Konser Programı

  • 20:00 Kapı Açılış
  • 20:15 Gala Yemeği Başlangıcı (Fiks Menü + Fiks İçecek)
  • 21:00 Konser Öncesi Müzik
  • 22:00 Konser
  • 23:45 Konser Sonrası DJ Müzik – DJ Ozan Doğulu
  • 02:00 Kapanış

Tarih: 14.07.2023 Cuma
Saat: 20.00
Adres: Güzeloba Mah. Yaşar Sobutay Bulvarı Lara Cd. No:32 07230 Muratpaşa/ANTALYA
Telefon: (0242) 340 27 71

Melek Mosso Kimdir?

11 Kasım 1988 tarihinde Kayseri’de dünyaya gelen Melek Mosso’nun asıl adı Melek Davarcı’dır. Denizli’de yaşamakta olan sanatçı henüz 9 yaşında iken Denizli Belediye Konservatuvarı‘nda bağlama ve Türk Halk Müziği dersleri almaya başlamıştır. Ortaokulu Denizli Hacı Şakir Meliha Nilüfer Öz’de okuyan Mosso daha sonrasında Denizli Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi‘nde eğitimine devam etmiştir.

Melek Mosso

Lise döneminde flüt çalmaya başlayan Mosso, Üniversite öğrenimini Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümü‘nde tamamlamıştır. İstanbul’da Kadıköy – Beşiktaş hattında müzik yaparak tanınırlığını daha da arttıran sanatçı; çeşitli müzik yarışmalarında ödüller kazanmıştır. Müzisyen arkadaşları ile kurduğu Zbam The Band isimli grubu ile swing ve caz konseptli müzik yaparak çeşitli sahnelerde performanslar sergilemiştir.

Yıldız Tilbe‘nin “Vursalar Ölemem” adlı şarkısını yeniden yorumladığı video 100 milyonun üzerinde izlenme rekorları kıran Mosso, No.1‘in TV dizisi Çukur için yapılan “Hiç Işık Yok” isimli şarkısında No.1’e de eşlik etmiştir.

Bı içeriği oylayın post
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.