Örnekköy Plajı Nerede, Nasıl Gidilir?

Örnekköy Plajı merkeze oldukça yakın konumuyla beraber sıcak ve sığ bir denize sahiptir.

Örnekköy Plajı

Örnekköy Plajı merkeze yakın konumuyla özellikle bölge halkı tarafından tercih edilmektedir. Genel anlamda yaz aylarında sıkça ziyaret edilen plajın oldukça sakin bir havası vardır. İnce kumları ve çakış taşlarıyla kaplı plaj, son derece sıcak ve sığ bir denize sahiptir.

Yöredeki çocuklu aileler ve yüzmeyi yeni öğrenenler tarafından tercih sebebi olan Örnekköy Plajı geniş bir alana sahiptir. Tek başınıza giderek iyi bir kafa dinleme mekanı olan plaja girişler ücretsizdir. Sahil kesimdeki işletmelerden şezlong kiralayabilir ya da havlunuzu sererek güneşlenmeye başlayabilirsiniz.

Örnekköy Plajı’nın hemen yanında yeme-içme ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir işletme, duş ve WC içinde alanlar bulunmaktadır. Kentin gürültüsünden ve kalabalığından uzakta huzurlu bir gün geçirmek adına bu plajı tercih edebilirsiniz.

Örnekköy Plajı

Örnekköy Plajı Nerededir?

Örnekköy Plajı, Antalya’nın en ünlü ilçelerinden biri olan Muratpaşa’dadır. Merkeze yakın konumuyla tercih edilen plaja girişler tamamen ücretsizdir.

Örnekköy Plajı’na Nasıl Gidilir?

Antalya’nın Muratpaşa ilçesindeki Örnekköy Plajı merkeze yakın konumdadır. Plaja her türlü otobüs ya da dolmuş bulmak mümkündür. Özel araç ile gelenler içinde sahil kesime yakın bir yerde otopark bulunmaktadır.

Bı içeriği oylayın post
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.