Red & White Beach Nerede, Nasıl Gidilir?

Red & White Beach özellikle serpme kahvaltısı ve odun ateşinde pişen pizza ve pidesi ile ünlü bir sahil mekanıdır.

Red & White Beach

Red & White Beach, Antalya’nın en ünlü sahil mekanları arasında yer almaktadır. Yemyeşil bahçesi içerisinde serpme kahvaltıdan pizza ve pideye kadar her şeyin rahatlıkla bulunabileceği bir mekandır.

Ünlü DJ’ler eşliğinde gün boyunca çalan müziğe eşlik edebilir meraklısı ise nargile keyfine varabilmektedir. Hem yemekleri hem de hizmetleriyle egzotik bir mekanı andıran Red & White Beach’de zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Red & White Beach

Denize kıyı bir şerit üzerinde bulunan mekanın bahçe tarafında farklı konseptlerde düğünler zaman zaman gerçekleştirilmektedir.

Red & White Beach Nerede?

Red & White Beach, Antalya’nın Muratpaşa ilçesindedir. Lara Caddesi üzerinde yer alan mekan özellikle odun ateşinde pişen pizza ve pidesi ile ünlüdür. Antalya şehir merkezine 21 km uzaklıkta yer alan mekan, Muratpaşa ilçe merkezine ise 7 km kadar mesafededir.

Red & White Beach

Red & White Beach Giriş Ücreti

Red & White Beach’e girişler ücretsizdir. Sahilde yer alan şezlonglar 25 TL, iskele kısmındakiler 40 TL, plaj yatakları 80 TL ve localar ise 300 TL’den başlamaktadır.

Adres: Güzeloba Lara Caddesi, Sahil Yolu No:208, 07230 Muratpaşa/Antalya
Telefon: (0242) 349 17 17

Red & White Beach Konumu

5/5 - (1 vote)
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.