5 Yıldızlı Otel Konforunda Red & White Beach

Red & White Beach özellikle 5 yıldızlı otel konforuyla ön plana çıkmakta ve buraya gelenleri kendisine bağlamakta elinden geleni yapmaktadır.

Red & White Beach

Red & White Beach son yıllarda Antalya’nın en çok tercih edilen plajları arasında yer almaktadır. Gerek konumu gerekse sunmuş olduğu hizmetler bakımından neredeyse 5 yıldızlı otel konforunu aratmayan beach sıkça tercih edilmektedir.

Geniş bir bahçe içerisindeki bu mekan hem deniz hem de bahçe konsepti ile misafirlerine hizmet vermektedir. Zaman zamanda düzenlenen canlı DJ performansları ile eşsiz bir eğlencenin kapılarını sonuna kadar açan mekanda meraklılar için nargile servisi de yapılmaktadır.

Farklı tasarım anlayışıyla düğünlere de ev sahipliği yapan Red & White Beach, zengin yemek menüsüyle de dikkat çekmektedir. Mekana girilirken ücret alınmaması dikkatlerden kaçmazken şezlong, plaj yatakları ve localar belirli fiyatlara satılmaktadır.

Red & White Beach

Red & White Beach Nerede?

Red & White Beach, Antalya’nın merkezinde Lara Caddesi üzerinde Muratpaşa ilçesindedir. 5 yıldızlı otel konforunu aratmayan beach, turistlerinde yoğun ilgisini çekmektedir. Plaj çocuklu aileler için uygunken içeride WC, duş, soyunma kabinleri, şemsiye, şezlong, restoran, bar, bahçe ve dinlenme alanı, Wi-Fi, mangal yakılabilir alanlar, cankurtaran, havuz ve otopark alanı bulunmaktadır.

Adres: Güzeloba Lara Caddesi, Sahil Yolu No:208, 07230 Muratpaşa/Antalya
Telefon: (0242) 349 17 17

Red & White Beach Konumu

Bı içeriği oylayın post
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.