Sahil Antalya Yaşam Parkı Nerede, Nasıl Gidilir?

Sahil Antalya Yaşam Parkı, "Antalya’nın İncisi" olarak kabul edilip yeşille mavinin tam merkezinde dünyanın en güzel sahillerindendir.

Sahil Antalya Yaşam Parkı

Sahil Antalya Yaşam Parkı, 1.000.000 m2 alan içerisinde kurulu olan ve 7 km uzunluğundaki sahil şeridiyle beraber yaşamın çarpıcı örneklerini buraya gelenlere sunmaktadır. 350 bin m2’lik yeşil alanı bulunan bu park dünyanın en güzel sahilleri arasında gösterilmektedir.

“Antalya’nın İncisi” olarak lanse edilen Sahil Antalya Yaşam Parkı’nda sahil şeridi üzerinde yürüyüş ve bisiklet yolları, basketbol sahaları, tenis kortları, açık alan spor aletleri, kaykay – paten parkı, çocuk oyun alanları, amfi tiyatro, oturma alanları, restoran ve kafeleri yer almaktadır. Maviyle yetişilin bir bütün oluşturduğu bu muhteşem atmosfer ziyaretçilerine denizle iç içe olma fırsatını verirken gün boyunca da dinamizmin bir eseri gibi ön plana çıkmaktadır.

Sahil Antalya Yaşam Parkı

Parkın içerisinde 50’den fazla içecek ve alışveriş işletmesinin yanında 30’un üzerinde oldukça nezih ve temiz plajlar bulunmaktadır. Yılın hemen hemen her döneminde eğlenceler, konserler, sanatsal gösteriler ve sportif faaliyetlerin sergilendiği park her yaştan insanı bir araya getirmektedir.

Sahil Antalya Yaşam Parkı Nerededir?

Sahil Antalya Yaşam Parkı, Antalya’nın Muratpaşa ilçesindedir. Konyaaltı Caddesi Müze Kavşağı Varyant bölgesinden Boğaçayı’na kadar uzanan alana kurulu olan bu park yaşam alanının en çarpıcı örnekleri arasındadır.

Sahil Antalya Yaşam Parkı

Sahil Antalya Yaşam Parkı’na Nasıl Gidilir?

Antalya’nın Muratpaşa ilçesindeki Sahil Antalya Yaşam Parkı’na toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşılabilmektedir. CV47, KC06, KC34A, KC35A, VS18 nolu otobüs; T2 ve T4 Tramvay hatlarıyla parka ulaşım mümkündür.

Kent sakinlerinin yanında yerli ve yabancı turistlerinde yoğun ilgi gösterdiği park, dört mevsim boyunca kalabalık şehirlerin gürültüsünden kaçmak isteyenler için ideal bir noktadır.

5/5 - (1 vote)
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.