Sarısu Kadınlar Plajı’nda Ücretsiz Zumba Etkinliği

Sarısu Kadınlar Plajı ücretsiz zumba etkinliği yaz sezonu boyunca Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından organize ediliyor.

Sarısu Kadınlar Plajı

Sarısu Kadınlar Plajı ücretsiz zumba etkinliği ile bir kez daha adından söz ettiriyor. 14 Temmuz tarihinde başlayan bu muhteşem etkinlik yaz sezonu boyunca tüm hızıyla devam ediyor. Antalyalıların ve bölgeye tatil için gelenlerin yoğun ilgi gösterdiği bu etkinliğe katılımın şartları ise merak ediliyor.

Hareketli müzikler ve uyumlu bir dans eşliğinde gerçekleştirilen bir fitness programı olan zumba son zamanlarda trendlerin arasına girmeyi başardı. Özellikle kadınlar arasında favorilerden birisi olan zumba, Kolombiya kökenli olup merengue, salsa, reggaeton ve diğer Latin dans stillerinin bir karışımı gibidir.

Sarısu Kadınlar Plajı

Dünya genelinde oldukça popüler hale gelen zumba her ne kadar erkekler içinde uygunsa da en çok kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Her yaştan insanın dikkatini çekmeyi başaran zumba sadece eğlenmek için değil ayrıca da kalori yakmak, kardiyovasküler kapasiteyi artırmak ve genel olarak da fiziksel formu geliştirmek adına kullanılmaktadır.

Dans etmekten hoşlananlar için eğlence dolu bir egzersiz seçeneği olan zumba şimdide Antalya Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen bir organizasyonla gün yüzüne çıkmaktadır. Bu etkinlik sayesinde hem eğlence dolu anlar geçirme şansı elde edilebilecek hem de sağlıklı ve zinde kalınabilecek.

Yaz sezonu boyunca devam edecek olan zumba etkinliğine şimdiden yoğun bir talep gelirken profesyonel eğitmenlerin gözetiminde sizde bu imkandan yararlanabilecekseniz.

Sarısu Kadınlar Plajı

Zumba Etkinliği Nerede Düzenleniyor?

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen zumba etkinliği, Sarısu Kadınlar Plajı’nda düzenlenmektedir. Antalya’nın Konyaaltı ilçesindeki bu plaj, Antalya Yat Limanı’nın hemen yanındadır.

Yaz sezonu boyunca Sarısu Kadınlar Plajı’nda düzenlenecek zumba etkinliği Salı, Cuma ve Pazar günlerinde 15.00-16.00 saatleri arasındadır. Sadece kadınların başvuruda bulunabileceği zumba etkinliğine katılım ücretsizdir.

Adres: Sarısu Kadınlar Plajı
İletişim: 0242 3212470

5/5 - (1 vote)
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.