Seaside Beach Lounge Nerede, Nasıl Gidilir?

Seaside Beach Lounge yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Antalya'nın en ünlü plajları arasındadır.

Seaside Beach Lounge

Seaside Beach Lounge, Antalya’nın en ünlü plajları arasında yer almaktadır. Büyük Plaj Mevkii taraflarındaki bu harikulade yer yerli ve yabancı turistlerce yoğun ilgi görmektedir.

Sadece kumlardan oluşan kumsalı ile bölge ve civardaki ücretli plajlar arasında çok önemli bir yere sahip olan beach gençlerin tercihlerindedir. Hızlı servis anlayışını benimseyen oldukça berrak ve temiz deniziyle ön plana çıkan bu plaja girişte şezlong hediyedir.

Seaside Beach Lounge

Deniz seviyesi bazı durumlarda derinleştiğinden çocuklu aileler ve yüzmeyi yeni öğrenenler açısından pek ideal değildir. Gün boyunca çalınan hareketli müzikler buraya gelenleri bambaşka bir dünyaya götürürken Seaside Beach Lounge’de bütün ihtiyaçlarınız güler yüzlü hizmet anlayışıyla karşılanmaktadır.

Seaside Beach Lounge Nerededir?

Seaside Beach Lounge, Antalya’nın Manavgat ilçesi sınırları içerisindedir. Side’ye de oldukça yakın konumdaki bu beach, gençlerin uğrak mekanları arasındadır.

Seaside Beach Lounge

Seaside Beach Lounge’ye Nasıl Gidilir?

Antalya’nın Manavgat ilçesine sadece 10 dakika kadar bir yürüme mesafesinde olan Seaside Beach Lounge’ye minibüsler ve yaya olarak ulaşmak oldukça rahattır.

Bı içeriği oylayın post
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.