Selfie Park Antalya Nerede, Nasıl Gidilir?

Selfie Park Antalya bir eğlence mekanı olmasının dışında anın getirdiği mükemmel fotoğrafları ölümsüzleştirmek adına muhteşem imkanlar sunmaktadır.

Selfie Park Antalya

Selfie Park Antalya adından da anlaşılabileceği üzere insanların daha güzel anılar bırakmasına vesile olan aileleriyle birlikte doyasıya eğlenebilecekleri ve aynı zamanda da sosyal medya hesapları adına güzel içerikleri oluşturabilecekleri ender mekanlar arasındadır.

2019 yılında dünya genelinde yayılan Covid-19 salgını yüzünden açılışı 2022 senesine ertelenen Selfie Park Antalya’nın kapıları artık herkese açık durumdadır. Yıllar içerisinde geliştirilen fikirler doğrultusunda 50’den fazla konsepti bünyesinde barındıran bu parkın içerisinde cıvıl cıvıl neşe dolu odalarda en güzel anılarını biriktirenlerin birer adresi oldular.

Selfie Park Antalya

Her gün 09.00-23.00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olan Selfie Park Antalya’nın içerisinde 52 kişilik oturma kapasitesine sahip bir cafe bulunmaktadır. 1800 m² alana sahip eğlence yerinde doğum günleri dahil olmak üzere pek çok etkinlik ve organizasyon kutlanabilmektedir.

Akıllı cep telefonlarınızla sınırsız çekimlerin yapılabildiği Selfie Park Antalya’ya giriş ücreti yetişkinler için 134 TL, öğrenciler içinde 107 TL’dir. 6 yaşından küçük çocuklar için parka girişler tamamen ücretsizdir.

Selfie Park Antalya Nerede?

Antalya’nın Muratpaşa ilçesi sınırları içerisindeki Selfie Park Antalya, doyasıya bir eğlence mekanı olmakla kalmayıp birçok etkinliğinde merkezi gibidir.

Selfie Park Antalya

Selfie Park Antalya’ya Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanı’na 15.7 km, Antalya Otogarı’na ise 18.8 km kadar mesafede olan Selfie Park Antalya’nın Muratpaşa ilçe merkezine uzaklığı sadece 5.3 km olduğundan ulaşım bakımından rahat konumdadır.

5/5 - (1 vote)
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.