Topçam Kadınlar Plajı Nerede, Nasıl Gidilir?

Topçam Kadınlar Plajı sadece denizi ve doğal güzellikleri ile değil sadece kadınlara özel tasarlanan yeni şekliyle ilgi görmektedir.

Topçam Kadınlar Plajı

Topçam Kadınlar Plajı bir bölümü sadece kadınlara yönelik olarak yeniden tasarlanmış ve tamamen onlara özel ayrılmıştır. İçerisindeki mesire alanı toplamda 30 dönem üzerine kurulmuş ve piknik alanlarıyla donatılmıştır.

Kentin stresinden ve gürültüsünden uzak durmak isteyenlerin tercihi olan Topçam Kadınlar Plajı’nda mescit, mangal yerleri, duşa kabin, WC, çevre aydınlatma, otopark, kasap, market ve büfeler bulunmaktadır. Plajı tamamen temiz ve kumsalı da gayet iyi olan mekanda huzurlu bir atmosfer bulmak kolaydır.

Topçam Kadınlar Plajı

Kadınlara özel bölüme erkeklerin girmesi tamamen yasaklanırken plajdaki ayrılan yerde kadınların daha rahat etmesi adına güvenlik görevlileri bulunmaktadır. Topçam Kadınlar Plajı’nda cankurtaran başta olmak üzere özel güvenlik ve temizlik görevlilerin tamamı kadınlardan oluşmaktadır.

Topçam Kadınlar Plajı Nerededir?

Topçam Kadınlar Plajı, Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde sahilin hemen ilerisinde yer almaktadır. Kızılçam ormanlarıyla kaplı olan bölgede hem piknik yapmak hem de denize girmek mümkündür. Plajda ayrıca engelli bireyler için engelli rampaları da bulunmaktadır.

Topçam Kadınlar Plajı

Topçam Kadınlar Plajı’nda Nasıl Gidilir?

Antalya-Kemer karayolunun 14. Kilometresinde bulunan Topçam Kadınlar Plajı’na özel aracınızla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Antalya şehir merkezinden veya otogardan kalkan Konyaaltı otobüsleriyle plaja ulaşmanız mümkündür.

Şehir içinden KL08, KC06, KF52, UC32 nolu otobüslere binerek de plaja ulaşabilirsiniz.

Topçam Kadınlar Plajı Ücretli Mi?

Topçam Kadınlar Plajı’na giriş ücreti 16 TL’dir. Sahildeki doğa güzellikleri kadar denizin maviliği ve yeşilin bütünlüğü göz kamaştırıcıdır.

Topçam Kadınlar Plajı’na Mangal Yasak Mı?

Topçam Kadınlar Plajı’nda mangal yasak değildir. Dileyenler vatandaşlar burada mangal, semaver ve tüple piknik yapabilmektedirler.

Bı içeriği oylayın post
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.