Qualista Beach nerede, nasıl gidilir?

Qualista Beach sadece plajı ile değil lezzetli menülere sahip olan restoranı ile de Akdeniz'in berrak denizinde mükemmel bir gün geçirmek için idealdir.

Rate this post

Qualista Beach, Kemer ilçe merkezine yakın bir konumda olup renkli bir mekandır. Restoranı ile birlikte plaj barıyla harika bir gün geçirmek isteyenler için oldukça idealdir. Akdeniz’in sığ, dalgasız ve berrak denizinde ve her şeyden önemlisi çocuklu aileler için oyun alanlarıyla dikkat çekmekte birebirdir.

Plaj kısmı tamamen kumlarla kaplı olan Qualista Beach için konuklara özel rahat edebilecekleri düzeyde birçok hizmet eksiksiz sunulmaktadır. Belli aralıklarla kurulan şezlong ve şemsiyeler rahat bir ortam sunarken denizden çıkıp sahile gelenler için birkaç adım ötede çeşitli kokteyllere sahip barı bulunmaktadır.

Öğle saatlerinden sonra başlayan canlı DJ performansıyla anın tadını doyasıya çıkarabilir, günbatımında ise deniz manzarasına karşı mekanın kendisine ait olan restoranında lezzetli yemeklerin tadına bakabilirsiniz.

Qualista Beach

Qualista Beach diğer rakiplerine göre ücret konusunda biraz pahalıdır. Şezlong fiyatları her ne kadar aynıymış gibi görünse de farklı konseptlerde farklı fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Plajda yeterli sayıda duş ve soyunma kabinleri yer alırken su sporu meraklıları için çeşitli aktiviteler ve akşamları da canlı müzik performansları düzenlenmektedir.

Qualista Beach Nerede?

Qualista Beach, Antalya’nın Kemer ilçesindedir. Kuzdere Mahallesi Merkez Caddesi üzerindeki plaj, restoran kısmıyla da oldukça ünlüdür.

Qualista Beach plajına gitmek için Kemer’e gelmeniz yeterlidir.

Adres: Kuzdere Mahallesi, Merkez Cd., 07980 Kemer/Antalya
Tel: 0(533) 689 5889

Qualista Beach Konum