Mai Tai Beach Nerede, Nasıl Gidilir?

Mai Tai Beach, Antalya'nın en popüler mekanları arasında yer alıp bünyesindeki Survivor parkuru ile dikkat çekmektedir.

Rate this post

Mai Tai Beach, Antalya’nın kumsalıyla bilinen Lara Plajı’ndaki en popüler mekanları arasındadır. Kumsalında ve iskelesinde bulunan rahat yatakları, VIP locaları ve partileri ile adını duyurmayı başaran mekan çoğu kişi tarafından bilinmektedir.

Hem huzuru yakalamak isteyenler hem de hareketli bir gün geçirerek stresi üzerinden atmak isteyenlerce farklı aktiviteler sunan Mai Tai Beach’e gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmak zorundasınız. Eğer bu konuda biraz unutkansanız VIP localarda kafa dinleyebilir, plaj voleybolu ya da tavla turnuvası gibi aktivitelere katılabilirsiniz.

Mai Tai Beach

Heyecanı yakalamak arzusu içerisinde olmak isteyenler adına Survivor parkuru veya biraz şımarmak isteyenler adına da buzlu havuz seçenekleri bulunmaktadır. Düzenlenen plaj partileri ve 500 kişiye kadar yemekli ya da yemeksiz düğün hizmeti sunan restoranı ile de meşhur olan Mai Tai Beach, ulaşım yerlerine de oldukça yakındır.

Mai Tai Beach Nerede?

Mai Tai Beach, Antalya’nın Muratpaşa ilçesindedir. Antalya Havalimanı’na 10 dk, Kaleiçi’ne de 10 km kadar mesafede yer almaktadır. Mekana girişler ücretsiz olurken şezlong ve plaj yatağı için belirli bir ücret alınmaktadır.

Mai Tai Beach haftanın her günü 09.00-19.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Adres: Güzeloba, mai tai beach, Lara Cd. No: 238, 07500 Muratpaşa/Antalya
Telefon: (0242) 349 22 11