Cove Aya Yorgi Beach

Cove Aya Yorgi Beach enteresan şekilde rüzgarı arkasına alan bir koyda her yaştan insanın rahatlıkla eğlenerek denize girebileceği nezih mekandır.

Cove Aya Yorgi Beach

Cove Aya Yorgi Beach muhteşem bir koy içerisinde bir zamanlar ünlü sanatçı Selami Şahin’in işletmelerinden biriydi. Kısa zamanda popüler bir hale gelen mekan bölgenin en sükse beach clupları arasına girmeyi başarmıştır.

Rüzgarı arkasına alan bir koyda bulunması özelliğiyle enteresan bir çizgisi bulunan Cove Aya Yorgi, berrak denizinin yanında yeşil alanları, her yaştan çocuğun eğlenebileceği kumsalları, lezzetli yemekleri ve içecekleri ile meşhurdur. Mekana girişte her ne kadar ücret alınmasa da fiyat tarifesi üç ana gruba ayrılmaktadır.

Normal, iskele ve loca olmak üzere girişleri bulunan mekanda ücrete şezlong, şemsiye, duş, soyunma kabini ve WC dahildir. Çocuklu aileler içinde uygun olan mekana 0-7 yaş arası çocukların girişi de ücretsizdir. Geniş menü seçeneklerinin yanında bar ve restoranda harika kokteyller ve yemekleri deneyimleme şansına erişebilir ve harika bir gün geçirebilirsiniz.

Cove Aya Yorgi Beach

Cove Aya Yorgi Beach Nerede?

Cove Aya Yorgi Beach, İzmir’in Çeşme ilçesindedir. Özellikle yaz sezonunda 17.00-20.00 saatleri arasında düzenlenen happy hour partilerinde eğlencenin sınırları zorlanırken mekana giriş ücreti kişi başına ortalama 200 TL kadardır.

Cove Aya Yorgi Beach’e Nasıl Gidilir?

5/5 - (1 vote)
Administrator
Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde masmavi denizi ve altın sarısı kumsalıyla bir bütün oluşturan otelimiz siz değerli misafirlerini aramızda görmekten mutluluk duyar.