Antalya Açıkhava Erol Evgin Konseri

Rate this post

Antalya Açıkhava Erol Evgin konseri müzikseverlerle buluşuyor. Türk müziğinin efsane isimleri arasında yer alan Erol Evgin, Antalya Açıkhava Sahne’de hayranlarının karşısına çıkıyor. Konserden elde edilecek olan gelir ise depremzede ailelere gidiyor.

Türk pop müziğinin bir klasiği haline gelen ve sanatçılığının yanı sıra sunuculuk, oyunculuk ve mimarlıkta yapan Erol Evgin; KerkiSolfej ve Kral Pop Radyo’nun katkılarıyla “100 Yılda Yüz Akıyla” adlı konser turnesinde sevenleriyle buluşuyor.

Erol Evgin Konseri Antalya Açıkhava Sahne’de

Erol Evgin konserinde; Osmanlı İmparatorluğu’nun son dönemlerinden başlayarak Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşlarının Türk milletiyle beraber kazandığı Kurtuluş Savaşı’na, Cumhuriyet’in ilan edilmesine ve Atatürk Devrimleri’ne kadar uzanan tarihi yolculuğu şarkılar, türküler, anekdotlar ve güçlü barkovizyon görselleriyle birlikte hazırlanan duygulu bir şovla izleyenlere aktaracak.

Antalya Erol Evgin Konseri

Erol Evgin konseri 4 Mayıs 2023 Perşembe akşamında Antalya Açıkhava Sahne’de düzenlenecek. Etkinlik için giriş kapıları saat 20.00’da açılacak olup konser ise 21.15’te başlayacaktır. Konser için başlangıç zamanından en az 1 saat önce giriş kapısında hazır olunması gerekmektedir.

Antalya Açıkhava Sahne’de düzenlenecek olan Erol Evgin konseri bilet fiyatları 226 TL – 847.50 TL arasında değişiklik göstermektedir. Etkinliğe katılmak isteyenler biletleri online ortamda Passo ve Biletix adresleri üzerinden temin edebilirler.

Antalya Erol Evgin Konseri

Antalya Erol Evgin Konseri Bilet Fiyatları

VIP: ₺847,50
1. Kategori: ₺565,00
2. Kategori: ₺452,00
3. Kategori: ₺339,00
4. Kategori: ₺282,50
5. Kategori: ₺226,00