Monte Kemer Restaurant

Monte Kemer Restaurant, Türk ve dünya mutfağından farklı lezzetlerle ön planda yer alıp Kaşarlı Boşnak Kebabı ile ünlüdür.

Rate this post

Monte Kemer Restaurant, Türk ve dünya lezzetlerini bir arada barındıran hoş bir mekandır. Özel tariflerle donatılan zengin menüsü ile Türk ve dünya mutfağından eşsiz örnekler misafirlere sunulmaktadır.

Mekanda dilerseniz kısa atıştırmalıklar arasından dilediğinizi seçebilir ya da arkadaşlarınız veya sevdiklerinizle beraber keyifli sohbetlere yeni tatlar ilave edebilirsiniz.

Monte Kemer Restaurant

Kemer’in ana gezinti yolu üzerinde sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Monte Kemer Restaurant, sessiz ve küçük bir ara sokaktadır. Bu aile dostu mekanda her bütçeye uygun fiyatlar göze çarparken rahat bir ortamda harika lezzetler tatmak yerel halk tarafından da popülaritesine ulaşmasına yardımcı olmuştur.

Monte Kemer Restaurant Nerede?

Monte Kemer Restaurant, Kemer’in hemen merkez bölgesinde 125. Sokak’tadır. Kaşarlı Boşnak Kebabı ile ünlü olan mekanda Akdeniz, Avrupa, Uluslararası ve Türk mutfağından değişik lezzetler vardır. Ayrıca Vejetaryen Dostu Vegan seçenekleri ile de özle beslenme türlerine göre misafirlerini her daim düşünmektedir.

Monte Kemer Restaurant

Monte Kemer Restaurant’ta ortalama fiyatlar 198 TL ila 1.679 TL arasında değişmektedir. Mekan 10.00-02.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Adres: Merkez, 125. Sk. No: 58, 07980 Kemer/Antalya
Telefon: (0242) 814 45 77

Monte Kemer Restaurant Konumu